کسب درآمد جدید از هر خرید با اپلیکیشن داپ اَپ

تاحالا از خریدهایی که داشتید، درآمدی هم به دست آوردید؟ اشتباه نکنید، منظورم تخفیف نیست که باید با هزار چک و چانه از فروشنده بگیرید! منظورم درآمد نقدی است که با هربار خرید به حساب‌تان واریز شود! خب، اگر عنوان ” درآمد جدید از هر خرید ” برای‌تان جذاب است، با من در این مقاله همراه باشید تا روش این نوع کسب درآمد را به شما آموزش دهم.

فرض کنیم که شما طبق معمول هر روز باید لیست خریدی که همسرتان برای‌تان نوشته است را تهیه کنید. شما به نزدیک‌ترین سوپرمارکت به خانه یا محل کار خود مراجعه می‌کنید. تصور کنید این‌بار که برای خرید لیست همیشگی مراجعه می‌کنید، 20 هزار تومن از 100 هزار تومانی که هزینه کردید به حساب‌تان باز می‌گردد. در واقع شما بدون انجام هیچ کاری، 20 هزار تومان درآمد به دست آوردید. کمی غیرقابل باور به نظر می‌رسد ولی باید بدانید که این کار ممکن است و در همه‌ جای دنیا انجام می‌شود. خوشبختانه در ایران هم اپلیکیشن داپ اَپ برای اولین بار این امکان کسب درآمد جدید از هر خرید را ایجاد کرده است که درباره‌ی آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شرایط اقتصادی و علی الخصوص تورمی که اقتصاد ایران را گرفتار خودش کرده است موجب شده است که بسیاری از مردم توانایی پس‌انداز نداشته باشند و حتی توانایی کامل برای تامین مایحتاج اولیه زندگی را نیز نداشته باشند. اما کشبک (Cash Back) که معنای دقیق آن بازپرداخت نقدی است می‌تواند تا حدودی از مشکلات مردم را حل کرده و به عنوان راه جدیدی برای ایجاد درآمد از هر خرید برای مصرف کنندگان تبدیل شود. برای استقاده از داپ اَپ نیازی نیست که خرید بیشتر کنید بلکه با همان سبد کالای همیشگی خود نیز درصدی از پول به حساب شما باز می‌گردد. نکته ی جذاب‌تر در اینباره این است که شما می‌توانید درآمد جدید از هر خرید خود را از حساب تان برداشت کنید و یا برای دیگری بفرستید. برای این کار فقط کافیست که شماره حساب شخصی که قصد واریز به کارتش را دارید، وارد کنید.

خیلی از افراد از داپ اَپ برای پرداخت پول توجیبی به فرزندان‌شان استفاده می کنند. پرداخت روزانه یا هفتگی پول تو جیبی به بچه‌ها امری اجتناب‌ناپذیر است که با استفاده از داپ اَپ و یا همان بازپرداخت نقدی که به حساب تان بازگشته است، می‌توانید با درآمد جدید از هر خرید که انجام داده‌اید، به حساب فرزند خود پول بفرستید. اگر هم تمایلی به برداشت پول نداشته باشید، می‌توانید این پول اضافه بر سازمانی که به حساب تان آمده است را برای خریدهای بعدی خود نگه دارید و به نوعی آن را پس‌انداز کنید.

داپ اَپ با ایجاد درآمد جدید از هر خرید، قدرت خرید شما را افزایش می‌دهد.

اجازه دهید با مثال واضح‌تری کشبک را برای شما شرح دهم:

علی نان آور خانواده است و یک دختر ۸ ساله دارد. همسر علی خانه دار است و خریدهای روزانه منزل بر عهده علی است. علی هر روز مجبور است برخی اقلام مانند نان، شیر و میوه بخرد. فرض کنیم که او بابت این کالاها، ۵۰ هزار تومان می‌پردازد. همکار علی، به او اپلیکیشن داپ اَپ را معرفی می‌کند. علی در ابتدا باورش نمی‌شود که با این اپ قادر است درآمد جدید از هر خرید خود بدست آورد! اما وقتی مانده حساب همکارش و پول‌هایی که به کارتش بازگشته است را می‌بیند، تصمیم می‌گیرد که این‌بار با استفاده از اپلیکیشن داپ اپ خریدهایش را انجام دهد. با استفاده از داپ اپ، ۷ هزار تومان از ۵۰ هزار تومان به حساب علی باز می گردد. با توجه به تنوع فروشگاه‌هایی که در اپلیکیشن وجود داشت، علی خریدهای شخصی همسرش را نیز از فروشگاه‌های مورد نظر انجام می‌دهد و ۲۰ هزار تومن دیگر به حسابش باز می‌گردد. سه روز بعد از اینکه علی برای اولین بار از داپ اپ استفاده کرده بود، او بدون اینکه پولی پردخت کند و بلکه با استفاده از درآمد جدید از هر خرید که در این سه روز انجام داده بود، خریدهایش را انجام می‌دهد! یعنی با پول‌هایی که بابت هر خرید و به عنوان پاداش به حسابش بازگشته بود به اندازه‌ای رسیده بود که نیازی به پرداخت اضافی برای خریدهای آن روز نداشت.

حال که با روش کار کشبک (بازپرداخت نقدی پول) به عنوان درآمد جدید از هر خرید آشنا شدید، بهتر است درباره‌ی روش کار اپلیکیشن داپ اَپ نیز برای تان توضیح دهیم:

داپ بر روی اکثر گوشی ها به راحتی نصب می‌شود. برای دریافت آن فقط کافیست که از کافه بازار یا گوگل پلی استور خود، اپلیکیشن را دانلود کنید. از لینک زیر می‌توانید آن را دانلود کنید:

برای دریافت داپ اَپ از گوگل پلی استور اینجا کلیک کنید.

برای دریافت داپ اَپ از کافه بازار اینجا کلیک کنید.

بعد از دانلود اپ داپ اَپ از لینک‌های مذبور، با ورود به قسمت پروفایل یا حساب کاربری نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید تا وارد دنیای پر از پول داپ اَپ شوید.

در قدم بعدی برای آنکه بتوانید بازپرداخت‌های نقدی روزانه خود را در کیف ‌پول داپ اَپ دریافت کنید، باید شماره کارت بانکی که با آن خریدهای خود را انجام می‌دهید،در قسمت کارت‌های بانکی وارد کنید.

خب، اکنون شما به عنوان یک کاربر داپ اَپی می‌توانید اقدام به دریافت درآمد جدید از هر خرید خود کنید.

فقط یادتان باشد که قبل از اقدام به خرید. فروشگاه‌های داپ اَپی و نوع کالای مورد نظرتان را بر روی نقشه اپلیکیشن جستجو کنید. شما از همه‌ی خریدهایی که از طریق داپ اَپ انجام می دهید پاداش نقدی را دریافت خواهید کرد و این درصد بازگشت پول نیز بین ۴ الی ۵۴ درصد است. برای انتقال پول داپ اَپی به کارت بانکی خود باید موجودی آن به ده هزار تومان برسد و پس از آن می توانید با وارد کردن شماره شبا در بخش حساب کاربری تمام موجودی کیف ‌پول را به حساب بانکی‌تان منتقل کنید.

یکی دیگر از مزیت‌های مهم استفاده از اپلیکیشن داپ اَپ، کمک به خیریه‌ها و نیازمندان است. پس اگر انسان اخلاق‌‌گرا و دست به خیری هستید هم این اپلیکیشن، بستر مناسبی برای خریدهای روزانه و کلی شماست که می توانید از آن بهره ببرید.

بیشتر بخوانیم:

  • در این پلتفرم، اصناف طرف قرارداد با داپ اَپ، برای هر تراکنش داپ اَپی درصدی تخفیف در نظر می ‌گیرند.
  • عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از اصناف طرف
  • عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از اصناف طرف

نویسنده: علیرضا عبودیتمقالات بیشتر این نویسنده

بهترین روش کسب درآمد از سایت‌ های خارجی (قسمت دوم)

لذت کسب درآمد از سایت‌ های خارجی و به دلار بر کسی پوشیده نیست. مخصوصاً با افزایش شدید قیمت ارز در ایران، کسب درآمد دلاری می‌تواند تحول بزرگی در وضعیت مالی افراد ایجاد کند.

بهترین روش کسب درآمد از سایت‌ های خارجی (قسمت اول)

با وضعیت فعلی کشورمان و افزایش بالای قیمت نرخ ارز، کسب درآمد دلاری به عنوان یک نوع کسب درآمد بسیار محبوب بین افراد تبدیل شده است.

آسان ترین راه‌ های افزایش درآمد در خانه

تا یک دهه پیش اگر درباره‌ی موضوع جذاب " آسان ترین راه‌ های افزایش درآمد در خانه " صحبتی به میان می‌آمد، همه‌ی فکرها به سمت مشاغل همچون قالی بافی، گلیم و غیره که بیشتر توسط زنان خانه‌دار انجام می‌شود،