کش‌بک با داپ‌اَپ؛ کوتاه و مختصر و مفید

با کش‌بک می‌توانید بخشی از پول تمام خریدهای روزانه در شهر تهران را به کیف‌پول خود برگردانید و بار دیگر از آن استفاده کنید.

آدم‌ها در طول زندگی‌شان نیازهای مختلفی دارند و یکی از راه‌های اصلی برآوردن نیازها خرید کردن است.

از وقتی پول به وجود آمد، مسئله قیمت‌گذاری بر روی کالاها و خدمات به موضوع دعوا بین فروشندگان و خریداران تبدیل شد. تا اینکه یک نفر به این فکر افتاد تا با ایجاد روشی به اسم کش‌بک (Cashback) بین دو طرف میانجیگری کند.

کش‌بک که در فارسی به «بازگشت نقدی پول» ترجمه شده یعنی وقتی شما از یک فروشگاه خرید می‌کنید، بخشی از مبلغ خریدتان را به صورت نقدی باز پس می‌گیرید.

این مبلغ را پس‌انداز می‌کنید یا دوباره خرج می‌کنید.

مثلا فرض کنید موسی که شغلش ساخت خانه است هر روز نهار با کارگرها بساط املت را برپا می‌کند.

مواد اصلی املت تخم‌مرغ و گوجه و گاهی اوقات رب‌گوجه است. موسی می‌تواند اینها را از فروشگاهی بخرد که به ازای مبلغ هر خرید، درصدی را به کیف‌پول او برمی‌گرداند.

این فلسفه اصلی خدمات کش‌بک در همه دنیا است. حالا شاید شرکت‌ها و بانک‌های مختلف در جزییات تا حدودی متفاوت باشند اما فسلفه کلی همیشه یکسان است.

اپلیکیشن داپ‌اَپ

‏اپلیکیشن داپ‌اَپ توسط شرکت درنیکا اندیشه پرهام با هدف ارائه خدمات کش‌بک از چند ماه پیش کارش را در تهران شروع کرده است.

داپ‌اَپ یک پلتفرم پاداش نقدی خرید (کش‌بک) است که به آسان‌ترین شکل ممکن روز بعد از هر خرید به شما پاداش داده، قدرت خرید شما را افزایش می‌دهد و باعث رونق تولید و تجارت می‌شود.

دانلود و نصب

اگر از گوگل‌پلی یا بازار استفاده می‌کنید، لینک دانلود اپلیکیشن کش‌بک داپ‌اَپ در اختیار شماست.   البته فایل اپلیکیشن از طریق سایر مارکت‌های معتبر ایرانی هم در دسترس شما قرار دارد.

داپ‌اَپ روی اکثر گوشی‌ها نصب می‌شود و خیلی راحت می‌توانید با آن کار کنید.

نحوه کار با اپلیکیشن داپ‌اَپ

بعد از دانلود اپلیکیشن با ورود به قسمت پروفایل یا حساب کاربری نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید و رسما وارد دنیای داپ‌اَپ شوید.

در مرحله بعد برای اینکه بتوانید کش‌بک های روزانه خود را در کیف‌پول اپلیکیشن داپ‌اَپ دریافت کنید، شماره کارت بانکی که با آن خرید می‌کنید را در قسمت کارت‌های بانکی ثبت کنید.

اکنون شما به عنوان یک کاربر دا‌‌پ‌آپی تمام عیار آماده‌اید تا به دل بازار بزنید!

اما از آنجایی که هیچ مبارزی بدون بررسی نقشه به میدان نمی‌رود، پس حتما قبل از خرید، آدرس فروشگاه‌های داپ‌اَپی و نوع کالایی که می‌خواهید تهیه کنید را بر روی نقشه اپلیکیشن جستجو کنید.

بیاید یک بار دیگر از مثال آقا موسی استفاده کنیم. گفتیم که موسی استادکار بنایی است و ظهرها با بقیه همکارانش املت می‌زند!!

از آنجایی که تخم‌مرغ و رب گوجه گران شده‌اند، موسی دنبال راهی است تا خریدهای ارزان‌تری داشته باشد.

آقا موسی از طریق دخترش با اپلیکیشن داپ‌اَپ و مفهوم کش‌بک آشنا می‌شود. کم‌کم خوشش میاد و برای اولین بار از یک سوپرمارکت داپ‌اَپی تخم‌مرغ و بقیه مواد املت را می‌خرد. هزینه خریدهای او مثل همیشه عددی بین ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان می‌شود.

روز بعد وقتی مجددا برای خرید به فروشگاه می‌رود با دیدن موجودی کیف‌پولش در اپلیکیشن داپ‌اَپ تعجب می‌کند.

در واقع ساعت ۹ صبح روز بعد ۳۰۰۰ تومان پاداش نقدی به کیف پول او که قبلا هیچ موجودی نداشت برگشته بود.

میزان پاداش نقدی یا همان کش‌بک که از خریدهای‌تان به شما تعلق می‌گیرد بین ۴ تا ۱۴ درصد متغیر است. اما همیشه و حتما از تمام خریدهای داپ‌اَپی میزان مشخصی از کش‌بک را دریافت می‌کنید.

برداشت و استفاده از کش‌بک نقدی

برای استفاده از مجموع پول‌های برگشتی به کیف‌پول شما از هر خرید کاربردهای زیادی وجود دارد. مثلا پس‌انداز، پول تو جیبی دادن یا انتقالش به حساب بانکی.

برای انتقال پول به حساب بانکی باید موجودی آن به ۱۰ هزار تومان برسد و به محض رسیدن به این حد نصاب با وارد کردن شماره شبا در بخش حساب کاربری تمام موجودی کیف‌پول به حساب بانکی شما منتقل می‌شود.

داپ‌اَپ و کش‌بک و درآمد دوم

خرید کردن در طول تاریخ به یکی از رفتارهای اصلی ما انسان‌ها تبدیل شده است. از زمانی هم که پول اختراع شده، ما همیشه دنبال روش‌هایی برای ارزان کردن خریدهای‌مان بوده‌ایم.

کش‌بک یا بازگشت پاداش نقدی یکی از شیوه‌های جدید و موثر برای خریدهای ارزان است.

اپلیکیشن داپ‌اَپ با تمرکز بر روی همین شیوه از چند ماه پیش در اختیار شما ساکنین تهران قرار گرفته است.

شما می‌توانید با خرید از فروشگاه‌های داپ‌اَپی تا ۱۴ درصد از مبلغ هر خرید را صبح روز بعد در کیف‌پول اپلیکیشن دریافت کنید و با رسیدن موجودی کیف‌پول به ۱۰ هزار تومان تمام موجودی را به حساب بانکی انتقال دهید.

به نظر شما آیا کش‌بک می‌تواند نقش درآمد دوم را در زندگی بازی کند؟ در بخش نظرات، دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانیم:

  • در این پلتفرم، اصناف طرف قرارداد با داپ اَپ، برای هر تراکنش داپ اَپی درصدی تخفیف در نظر می ‌گیرند.
  • عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از اصناف طرف
  • عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از اصناف طرف

نویسنده: علیرضا عبودیتمقالات بیشتر این نویسنده

بهترین روش کسب درآمد از سایت‌ های خارجی (قسمت دوم)

لذت کسب درآمد از سایت‌ های خارجی و به دلار بر کسی پوشیده نیست. مخصوصاً با افزایش شدید قیمت ارز در ایران، کسب درآمد دلاری می‌تواند تحول بزرگی در وضعیت مالی افراد ایجاد کند.

بهترین روش کسب درآمد از سایت‌ های خارجی (قسمت اول)

با وضعیت فعلی کشورمان و افزایش بالای قیمت نرخ ارز، کسب درآمد دلاری به عنوان یک نوع کسب درآمد بسیار محبوب بین افراد تبدیل شده است.

آسان ترین راه‌ های افزایش درآمد در خانه

تا یک دهه پیش اگر درباره‌ی موضوع جذاب " آسان ترین راه‌ های افزایش درآمد در خانه " صحبتی به میان می‌آمد، همه‌ی فکرها به سمت مشاغل همچون قالی بافی، گلیم و غیره که بیشتر توسط زنان خانه‌دار انجام می‌شود،