معرفی کش بک در کنار سایر روش‌های مدیریت هزینه های زندگی

مدیریت هزینه های زندگی با کش بک داپ‌اَپ به شما امکان می‌دهد تا بخشی از مبلغ هر خرید را مجددا به شکل نقدی در کیف‌‍‌پول اپلیکیشن دریافت کنید.

ما ایرانی‌ها ضرب‌المثل خوبی داریم که می‌گوید «دخل و خرج باید با هم بخونه»، یعنی باید جوری زندگی کنیم که بین درآمد و هزینه‌ های زندگی‌مان تناسب وجود داشته باشد.

این روزها تنظیم کردن دخل و خرج بسیار مشکل شده، پیشنهاد ما مدیریت هزینه با کش بک داپ‌اَپ است.

با این حال بعضی‌ها با تکیه به هوش مالی‌شان سعی می‌کنند هزینه های زندگی را به شکل بهتری مدیریت می‌کنند.

گروهی دیگر روش پول جمع کردن را انتخاب می‌کنند، پس از هر هفته یا هر ماه، مقداری پول پس انداز می‌کنند تا از پس مخارج آخر ماه بر بیایند.

در ادامه چند روش رایج در مدیریت هزینه های زندگی را بررسی می‌کنیم و سپس به روش کش بک دا‌پ‌اَپ می‌پردازیم.

زندگی ، آی زندگی ، هزینه هات زیاده!

تغییر عادت خرج کردن و پول جمع کردن

یکی از مسائل اصلی در مدیریت هزینه های زندگی بررسی عادات خرج کردن است. ظاهرا اگر کمتر خرج کنی، بیشتر پول جمع می‌کنی.

اما به همین سادگی‌ها هم نیست. تغییر عادات استفاده از پول و نوع خرید کردن مثل ترک سیگار است. بدون برنامه‌ریزی به جایی نمی‌رسد.

مهاجرت به غار

نترسید منظور این نیست که جمع کنیم از ایران برویم و در یکی از غارهای سیبری زندگی کنیم!

استراتژی مهاجرت به غار بر محور خاموش کردن وسایل، مخصوصا از نوع برقی‌شان شکل گرفته است.

از برق کشیدن خیلی از دستگاه‌ها وقتی از آنها استفاده نمی‌کنید یا غیرفعال کردن چیزهایی که فقط در فصل‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند، حتی ذخیره کردن انرژی همگی در این استراژی مدیریت هزینه های زندگی جای می‌گیرند.

استفاده از هوش مالی در خرید

یعنی بدون برنامه، بدون لیست، خرید نکنید. اگر همین جوری هوس کنید بروید خرید، معلوم نیست چقدر پول خرج می‌کنید. چه بلایی سر کیف‌پول تان می‌آید!

حتی اگر پولسازترین کسب و کار دنیا را داشته باشید، خرید بدون برنامه ریزی عواقب بدی برای مدیریت هزینه های شما خواهد داشت.

یک مامان بزرگ خوب!!

نی‌نی کوچولوها برای همه شیرین هستند، اما این شیرینی هزینه های خودش را هم دارد.

پس بچه‌دار نشوید! اگر می‌شوید مطمئن باشید که یک مامان‌بزرگ خوب وجود دارد که از نی‌نی شما نگهداری کند و دست کم بخشی از هزینه‌های بچه‌داری را از روی دوش شما بردارد.

خودت بساز

خودت رب بپز، پنیر درست کن، سیب‌زمینی بکار، تلویزیون که خراب می‌شود خودت تعمیرکار باش و الخ. فلسفه خودت بساز نقش به سزایی در مدیریت هزینه های زندگی دارد.

ایرانی ها از گذشته‌های دور خیلی چیزها را خودشان می‌ساختند و اگر چیزی را دور می‌انداختند دیگر چیزی از آن چیز باقی نمانده بود!

بودجه باید خط قرمزتان باشد

از بودجه‌ای که هر ماه برای خود و خانواده تخصیص دادید تخطی نکنید. این قضیه کاملا جدی است.

مثلا کشورهایی که بودجه سالانه را رعایت نمی‌کنند یا در مدیریت هزینه ها شفاف نیستند هیچ وقت رشد اقتصادی را تجربه نمی‌کنند.

پس انداز کردن با پول جمع کردن

برای پس انداز باید درآمد خوبی داشته باشید، یعنی آنقدر پول در زندگی شما بیاید که نه تنها هزینه های زندگی تان را در یک بازه زمانی تأمین کند بلکه بخشی از آن حتی اضافه باشد.

یکی دیگر از سختی‌های پس انداز همان جایی است که باید حوصله داشته باشید، به هر حال آدم دائما وسوسه می‌شود که به پس انداز خودش دستبرد بزند!

وام نگرفتن

اگر وام بگیرید پول جدیدی به زندگی شما تزریق می‌شود و شاید بتوانید بخشی از هزینه های زندگی را مدیریت کنید.

اما موعد تسویه ماهانه که فرا می‌رسد، تازه از خودتان می‌پرسید که این چه اشتباهی بود که مرتکب شدم؟

خیلی از آنهایی که امروز در لیست ثروتمندان جهان قرار دارند، مثلا همین جناب «وارن بافت» توصیه می‌کنند که هرگز وام نگیرید، مخصوصا اگر هدف‌تان خرید خودرو است. تازه وارن بافت این حرف را درباره برندهایی مثل شورولت، بنز و هوندا می‌زند!

روش داپ‌اَپ برای مدیریت هزینه های زندگی با کش بک

داپ‌اَپ اپلیکیشنی است که با هدف پرداخت کش بک از هر خرید به کاربران طراحی شده و قدرت خرید آنها را تا حد قابل قبولی افزایش می‌دهد.

اگر اجرای روش‌های بالا برای شما تا حدودی دشوار است یا نمی‌دانید از کجا شروع کنید، مدیریت هزینه های زندگی را با کش بک داپ‌اَپ آغاز کنید.

در طراحی این اپلیکیشن اصول هوش مالی رعایت شده و فقط کافی است از فروشگاه‌های عضو داپ‌اَپ در تهران کالا و خدمات بخرید و پول جمع کنید!

مدیریت هزینه های زندگی با کش بک داپ‌اَپ به شما امکان می‌دهد تا بخشی از مبلغ هر خرید را مجددا به شکل نقدی در کیف‌‍‌پول اپلیکیشن دریافت کنید.

این مبلغ قابل انتقال به حساب بانکی است و با این برگشت پول شما می‌توانید پس انداز را افزایش دهید، پول جمع کنید یا حتی به عزیزان‌تان پول تو جیبی بدهید.

حالا که این مقاله را خواندید و تصمیم گرفتید که از کاربران داپ‌اَپ باشید، تجربیات خود را از اولین خرید داپ‌اَپی برای ما بنویسید.

بیشتر بخوانیم:

  • در این پلتفرم، اصناف طرف قرارداد با داپ اَپ، برای هر تراکنش داپ اَپی درصدی تخفیف در نظر می ‌گیرند.
  • عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از اصناف طرف
  • عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از اصناف طرف

نویسنده: علیرضا عبودیتمقالات بیشتر این نویسنده

بهترین روش کسب درآمد از سایت‌ های خارجی (قسمت دوم)

لذت کسب درآمد از سایت‌ های خارجی و به دلار بر کسی پوشیده نیست. مخصوصاً با افزایش شدید قیمت ارز در ایران، کسب درآمد دلاری می‌تواند تحول بزرگی در وضعیت مالی افراد ایجاد کند.

بهترین روش کسب درآمد از سایت‌ های خارجی (قسمت اول)

با وضعیت فعلی کشورمان و افزایش بالای قیمت نرخ ارز، کسب درآمد دلاری به عنوان یک نوع کسب درآمد بسیار محبوب بین افراد تبدیل شده است.

آسان ترین راه‌ های افزایش درآمد در خانه

تا یک دهه پیش اگر درباره‌ی موضوع جذاب " آسان ترین راه‌ های افزایش درآمد در خانه " صحبتی به میان می‌آمد، همه‌ی فکرها به سمت مشاغل همچون قالی بافی، گلیم و غیره که بیشتر توسط زنان خانه‌دار انجام می‌شود،