راهنمای خرید با کش بک از فروشگاه های کشور با اپلیکیشن داپ‌اَپ

با استفاده از اپلیکیشن داپ‌اَپ هزاران کسب و کار مختلف در ۱۱۷ گروه صنفی، مجموعه فروشگاه هایی هستند که بخشی از پول هر خرید را به شکل کش بک به شما برمی‌گردانند.

فراهم کردن امکان خرید با کش بک از فروشگاه های تهران یکی از اهداف اصلی داپ‌اَپ است. استفاده از کش بک یا برگشت پول به معنی خرید اقتصادی و دسترسی به بازارهای متنوع است.

با خرید از فروشگاه های عضو داپ‌اَپ در تهران ضمن مدیریت بهتر پول ، می‌توانید اقتصاد خانواده را به شکل موثری مدیریت کنید.

بازاریابان اپلیکیشن داپ‌اَپ به اکثر محله‌های شهر تهران رفته‌ و با فروشگاه‌ها و کسب و کارهای مختلفی قرارداد بسته‌اند. تا امروز بیشتر از ۱۱۷ صنف مختلف در ۳۵ گروه صنفی برای هزاران نوع کالا و خدمات مختلف به مشتریان کش بک ارائه می‌دهند.

با خرید از این فروشگاه‌ها از ۴ تا ۱۴ درصد از مبلغ هر خرید مجددا به کیف‌پول شما برمی‌گردد و شما برای خرج کردن این کش بک حق انتخاب دارید.

نصب اپلیکیشن داپ‌اَپ تنها کاری است که باید قبل از شروع خرید حضوری انجام دهید. در ادامه مراحل خرید با کش بک از فروشگاه های تهران را به صورت گام به گام دنبال کنید.

چگونه با دا‌پ‌اَپ فروشگاه هایی را پیدا کنیم که کش بک می‌دهند؟

۱- دانلود و نصب اپلیکیشن خیلی راحت و ساده است

لینک‌های دانلود اپلکیشن را در بالای صفحه اصلی سایت پیدا می‌کنید. البته اگر به گوگل پلی یا بازار هم سر بزنید و واژه «داپ اپ» یا «daap app» را جستجو کنید باز هم لینک دانلود به شما نشان داده می‌شود.

اگر جایی که هستید آنتن ضعیف است و اینترنت قطع شده عدد ۷ را به شماره ۱۰۰۰۷۷۰۷۰۰ بفرستید و خیلی راحت لینک دانلود را دریافت کنید.

اپلیکشین داپ‌اَپ با هدف افزایش قدرت خرید خانواده‌های تهرانی و ایرانی طراحی شده است. هر خرید با کش بک از فروشگاه های عضو داپ‌اَپ در تهران به معنی برگشت پول بخشی از هر خرید به کیف پول شماست.

هنوز یک راه دیگر برای دانلود داپ‌اَپ باقیمانده! اگر از جلوی فروشگاهی رد شدید و پوستر یا استیکرهای تبلیغاتی داپ‌اَپ بر روی در چسبانده شده بود، می‌توانید کیو آر کد مربوطه را اسکن کنید و وارد صفحه دانلود شوید. در واقع شما نزدیک یک فروشگاه عضو داپ‌اَپ در تهران هستید که خریدهای‌تان کش بک می‌گیرید!

۲- تکمیل پروفایل و ورود اطلاعات لازم برای دریافت کش بک

چون شما تصمیم گرفتید که نگاهی جدید به مدیریت پول داشته باشید و از طرح برگشت پول داپ‌اَپ استفاده کنید، باید اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، شماره کارت بانکی و شماره شبا را در در اپلیکیشن ثبت کنید.

به غیر از اینها هیچ اطلاعات دیگری از شما خواسته نمی‌شود. ما هرگز از شما رمز دوم، رمز پویا، رمز خودپرداز و هیچ رمز دیگری درخواست نمی‌کنیم.

۳- انتخاب گروه صنفی یا فروشگاه عضو داپ‌اَپ

در اینجا شما دو انتخاب دارید. اگر می‌خواهید صرفا به هدف خرید به خیابان بروید، می‌توانید موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه اپلیکیشن پیدا کنید و از یک یا چند فروشگاه با دریافت کش بک خرید کنید.

ولی اگر گروه صنفی یا کالای خاصی مد نظر شماست، ابتدا بخش دسته‌بندی‌ها در منو اپلیکیشن داپ‌اَپ را باز کنید.

با جستوی صنف یا کالای مورد نظر، آن را انتخاب کنید و نتایج جستجو را بر روی نقشه مشاهده کنید.

سپس می‌توانید با کلیک بر روی علامت هر فروشگاه که روی نقشه می‌بینید آدرس، شماره تلفن و دستگاه پوز تایید شده توسط داپ‌اَپ را ببینید. به دستگاه پوز توجه کنید.

۴- هر دستگاه پوزی، داپ‌اَپی نیست

خرید با کش بک از فروشگاه های عضو داپ‌اَپ در تهران فعلا از طریق سه سیستم بانکی انجام می‌شود. «به پرداخت ملت»، «سامان کیش» یا «تاپ پارسیان» با داپ‌اَپ همکاری می‌کنند.

بنابراین موقع خرید از فروشنده دستگاه پوز داپ‌اَپ که مربوط به یکی از این بانک‌ها است را درخواست کنید و در آن کارت بکشید تا کش بک این خرید اقتصادی به کیف‌پول شما برگردد.

۵- خریدی در جهت تقویت اقتصاد خانواده

هر خرید با کش بک از فروشگاه های تهران یعنی یک گام مثبت برای تقویت اقتصاد خانواده های تهرانی. بعد از هر خرید ۴ تا ۱۴ درصد از مبلغ خرید، صبح روز بعد، سر ساعت ۹ به کیف‌پول شما برمی‌گردد.

شما می‌توانید این پاداش نقدی را پس‌انداز کنید یا با آن پول تو جیبی بدهید.

شاید هم تصمیم بگیرید که مجددا با آن خرید کنید. در هر صورت همیشه امکان انتقال کش بک از کیف پول اپلیکیشن داپ‌اَپ به حساب بانکی شما وجود دارد.

خرید با کش بک بهتر از خرید ارزان

اپلیکشین داپ‌اَپ با هدف افزایش قدرت خرید خانواده‌های تهرانی و ایرانی طراحی شده است. هر خرید با کش بک از فروشگاه های عضو داپ‌اَپ در تهران به معنی برگشت پول بخشی از هر خرید به کیف پول شماست.

در حال حاضر بیشتر از ۱۰۰ صنف مختلف در چند ده گروه صنفی و با فروش هزاران نوع کالا و خدمات مختلف آماده‌اند تا تجربه جدیدی از هر خرید را در اختیار شما بگذارند.

این روزها مدیریت پول و اقتصاد خانواده به یکی از نگرانی‌های اصلی ما تبدیل شده است.

با نصب اپلیکیشن داپ‌اَپ و خرید با کش بک از فروشگاه های تهران، این نگرانی کمرنگ‌تر می‌‌شود و راهکارهای جدیدی رو‌به‌روی ما قرار خواهد گرفت که از جنس خرید ارزان و حراجی کالا نیستند بلکه واقعا قدرت خرید را افزایش می‌دهند.

بیشتر بخوانیم:

  • در این پلتفرم، اصناف طرف قرارداد با داپ اَپ، برای هر تراکنش داپ اَپی درصدی تخفیف در نظر می ‌گیرند.
  • عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از اصناف طرف
  • عموم مردم می‏ توانند با ثبت یک یا چند کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اپلیکیشن داپ اَپ، و خرید از اصناف طرف

نویسنده: علیرضا عبودیتمقالات بیشتر این نویسنده

بهترین روش کسب درآمد از سایت‌ های خارجی (قسمت دوم)

لذت کسب درآمد از سایت‌ های خارجی و به دلار بر کسی پوشیده نیست. مخصوصاً با افزایش شدید قیمت ارز در ایران، کسب درآمد دلاری می‌تواند تحول بزرگی در وضعیت مالی افراد ایجاد کند.

بهترین روش کسب درآمد از سایت‌ های خارجی (قسمت اول)

با وضعیت فعلی کشورمان و افزایش بالای قیمت نرخ ارز، کسب درآمد دلاری به عنوان یک نوع کسب درآمد بسیار محبوب بین افراد تبدیل شده است.

آسان ترین راه‌ های افزایش درآمد در خانه

تا یک دهه پیش اگر درباره‌ی موضوع جذاب " آسان ترین راه‌ های افزایش درآمد در خانه " صحبتی به میان می‌آمد، همه‌ی فکرها به سمت مشاغل همچون قالی بافی، گلیم و غیره که بیشتر توسط زنان خانه‌دار انجام می‌شود،